Reklama

Reklama

Figo, Samuel i Solari za Adriano

Iście "galaktyczną" wymianę zaproponowali działacze Interu włodarzom Realu Madryt. Jeśli "Królewscy" myślą nadal o pozyskaniu Brazylijczyka Adriano, to w jego miejsce w Mediolanie mają się pojawić Figo, Solari oraz Walter Samuel - donosi dziennik "Marca".

O ile odejście Figo nie jest specjalnym problemem zarówno dla prezesa Florentino Pereza (drogą telefoniczną poinformował Portugalczyka, że ten ma wolną rękę w znalezieniu sobie nowego zespołu) jak i dla trenera Luxemburgo (skarżył się prezesowi, że Figo nie mówi mu nawet "dzień dobry" na treningu), o tyle Solari i Samuel wydają się zbyt cenni dla Realu i raczej kierownictwo klubu z Santiago Bernebeu nie dopuści do takiej transakcji.

Reklama

Warunki wymiany są jednak ciągle w fazie negocjacji i nie jest wykluczone, że "Królewscy" spróbują przekonać Massimo Morattiego (prezydenta Interu) do wymiany - Adriano za Figo plus pokaźna suma milionów euro (minimum 30). Perez już kiedyś potrafił wynegocjować transfer Ronaldo z Interu do Madrytu, więc z przenosinami Adriano, także nie stoi na straconej pozycji.

Dowiedz się więcej na temat: królewscy | figo | Adriano

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje