Reklama

Reklama

FIFA The Best. Zdecydowana reakcja Neymara po ogłoszeniu trójki finalistów

Wiele wskazuje na to, że Neymar nie jest zadowolony z finałowych nominacji do tytułu piłkarza roku FIFA. Brazylijczyk nie znalazł się w wyróżnionym gronie i stwierdził, że... musi zmienić dyscyplinę sportu.

Finalistami do wygrania tytułu piłkarza roku FIFA zostali Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i Robert Lewandowski. Trójka pokonała ośmiu innych zawodników, wśród których znajdował się Neymar. 

Brazylijczyk po ogłoszeniu trójki finalistów zamieścił dwa posty za pomocą mediów społecznościowych, w których wyraził chęć... zmiany dyscypliny sportu. 

Reklama

Neymar najpierw napisał, że po nieudanej przygodzie z tenisem zamierza rozpocząć grę w koszykówkę. Ta również szybko mu się znudziła i w kolejnym poście stwierdził, że zostanie graczem. Piłkarz po ostatnim meczu zamieścił zdjęcie, które szybko stało się popularne w internecie. Przedstawiało go przed grą komputerową z lampką wina. 

Wielu kibiców podziela zdanie Neymara i wskazuje, że zasłużył on bardziej na znalezienie się w finałowej trójce niż Messi czy Ronaldo. Jednym z przytaczanych argumentów jest choćby obecność Brazylijczyka w finale Ligi Mistrzów.  W

edług niektórych europejskich mediów faworytem do wygrania tytułu piłkarza roku FIFA jest Lewandowski. 

Więcej aktualności sportowych znajdziesz na sport.interia.pl! Kliknij tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama