Reklama

Reklama

FIFA The Best. Agent Benzemy grzmi po gali. "To brak szacunku dla futbolu"

Podczas poniedziałkowej gali FIFA The Best Robert Lewandowski odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza 2021 roku i znalazł się w najlepszej jedenastce. W zestawieniu zabrakło za to miejsca dla gwiazdy Realu Madryt - Karima Benzemy, na co dosadnie zareagował jego agent, grzmiąc w mediach społecznościowych o "braku szacunku dla futbolu".

Część werdyktów podczas gali FIFA The Best spotkała się ze sporą krytyką kibiców, bo też trudno było mówić o jakiejkolwiek w logice.

Do najlepszej jedenastki nie załapał się bowiem Mohamed Salah, który... znalazł się wśród trzech czołowych piłkarzy na świecie bez podziału na pozycję. Jego los podzielił okrzyknięty najlepszym bramkarzem Edouard Mendy z Chelsea - jego miejsce "między słupkami" zajął golkiper PSG - Gianluigi Donnarumma.

Reklama

Czytaj także: Leo Messi pominął Roberta Lewandowskiego. Oto reakcja Polaka

FIFA The Best. Agent Karima Benzemy mówi o braku szacunku

Wśród 11 wyróżnionych piłkarzy zabrakło także miejsca dla filaru Realu Madryt, błyszczącego w ostatnich miesiącach Karima Benzemy, który przez część ekspertów był wymieniany jako jeden z faworytów w ubiegłorocznym plebiscycie Złotej Piłki.

Na ten fakt ostro zareagował na Twitterze agent piłkarza - Karim Djaziri, krytykując FIFA.

- Brak Benzemy w najlepszej jedenastce to brak szacunku dla futbolu, ale wiemy, że piłka nożna jest już od jakiegoś czasu najmniejszym zmartwieniem FIFA - napisał Djaziri, wbijając "szpilkę" działaczom Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama