Reklama

Reklama

Fatalny wypadek byłego piłkarza Wisły Płock Carlosa Oliveiry "Carlitosa"

Były piłkarz Wisły Płock Carlos Miguel Tavares Oliveira znany jako Carlitos ma poważne obrażenia po wypadku na quadzie, do którego doszło w Pafos na Cyprze. Jego dziewczyna znajduje się w stanie krytycznym.

Carlitos, zawodnik Doksa Katokopia, wybrał się w niedzielę ze swoją dziewczyną na przejażdżkę quadem. Według lokalnych mediów, piłkarz jechał po niebezpiecznej polnej drodze na półwyspie Akamas, z Łaźni Afrodyty w kierunku Fontana Amorosa, kiedy z niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrolę nad pojazdem. Para spadła z 40-metrowego klifu, doznając poważnych obrażeń.

Reklama

Z uwagi na trudny teren, ratownicy dopiero po kilku godzinach wydobyli poszkodowanych w bezpieczne miejsce. Carlitos i jego dziewczyna zostali przetransportowani do szpitala w Pafos. Lekarze poinformowali, że 22-letnia kobieta jest w stanie krytycznym, a piłkarz ma bardzo poważne obrażenia. Szczegółów nie podano.

Miejsce, gdzie doszło do fatalnego w skutkach wypadku, jest popularne wśród miłośników przyrody i zakochanych, ale jest też bardzo niebezpieczne. Rok temu, w tym samym miejscu doszło do tragedii. W wyniku upadku z tego klifu zginęła zagraniczna para turystów.

Carlitos został piłkarzem Wisły Płock w maju 2018 roku. W Ekstraklasie wystąpił w ośmiu meczach, w których strzelił gola i zaliczył asystę. Na boisku spędził tylko 215 minut. 1 lutego 2019 "Nafciarze" rozwiązali z nim kontrakt za porozumieniem stron.

RK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje