Reklama

Reklama

Fabio Cannavaro nie jest już trenerem Al Nassr

Włoch Fabio Cannavaro nie jest już trenerem mistrza Arabii Saudyjskiej, Al Nassr - poinformowała azjatycka konfederacja. Mistrz świata z 2006 roku był szkoleniowcem w klubie z Rijadu, którego piłkarzem jest Adrian Mierzejewski, niespełna cztery miesiące.

Cannavaro po raz ostatni poprowadził Al Nassr w czwartkowym meczu z Najran, który jego podopieczni przegrali na wyjeździe 3-4. Jedną z bramek dla ekipy gości zdobył Mierzejewski.

42-letni Włoch, który został zatrudniony pod koniec października, zasiadł na ławce trenerskiej mistrza Arabii Saudyjskiej 14 razy. Sześć z tych spotkań zakończyło się zwycięstwem jego zespołu. Klub z Rijadu zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli.

Cannavaro w Al Nassr zastąpił Urugwajczyka Jorge da Silvę. Wcześniej przez kilka miesięcy pracował w chińskim klubie Evergrande z Kantonu.

Reklama

Włoch zdobył tytuł Piłkarza 2006 Roku FIFA oraz był laureatem "Złotej Piłki", otrzymując te wyróżnienia jako kapitan reprezentacji Italii, która 10 lat temu na boiskach niemieckich wywalczyła mistrzostwo świata.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy