Reklama

Reklama

Essien oficjalnie w Chelsea Londyn

Michael Essien jest już oficjalnie piłkarzem Chelsea Londyn. W piątek transfer piłkarza z Olympique Lyon został sfinalizowany.

Michael Essien jest już oficjalnie piłkarzem Chelsea Londyn. W piątek transfer piłkarza z Olympique Lyon został sfinalizowany.

Chelsea starała się o Essiena od dłuższego czasu. Jednak działacze mistrza Francji nie wyrażali zgody na jego przejście do angielskiego klubu. W rewanżu reprezentant Ghany odmówił gry w OL.

Działacze francuskiego klubu widząc, że nie są w stanie zatrzymać pomocnika u siebie, zmienili stanowisko. Od tego momentu negocjacje nabrały przyspieszenia. Ostatecznie Chelsea zapłaci OL 38 milionów euro. Essien będzie występował w "The Blues" w koszulce z numerem 5.

"Chcieliśmy poinformować o sfinalizowaniu transferu Michaela Essiena z Olympique Lyon. Essien przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał indywidualny kontrakt z naszym klubem. Ten transfer jest rekordowy w historii Chelsea Londyn. Przyjmijmy ciepło Michaela na Stamford Bridge" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej mistrza Anglii.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy