Reklama

Reklama

Enner Valencia udawał kontuzję, żeby uciec przed policjantami

Zawodnik Evertonu – Enner Valencia wymyślił cwany sposób, żeby wymknąć się policjantom ścigającym go za niepłacenie alimentów. Zawodnik udawał ciężką kontuzję podczas meczu Ekwadoru z Chile w eliminacjach do MŚ.

Do sytuacji doszło w 82. minucie spotkania między obiema reprezentacjami. Valencia nagle zaczął udawać, że ma jakiś poważny problem ze zdrowiem. Zabrano go na nosze i założono nawet maskę tlenową. Piłkarza meleksem odtransportowano do karetki, dzięki czemu udało mu się uciec przed ścigającymi go policjantami.

Reklama

Funkcjonariusze byli obecni na meczu Ekwadoru i kiedy zorientowali się, że Valencia symuluje, zaczęli gonić meleksa z zawodnikiem w środku. Niestety bezskutecznie. Piłkarz Evertonu ma ponad 13 tysięcy funtów zaległych alimentów dla swojej córki.

To już nie pierwszy raz, kiedy Valencia jest ścigany z tego powodu. Adwokat reprezentujący matkę dziecka, pojawił się nawet z policjantami na lotnisku z nakazem aresztowania zawodnika. Był także na treningu Ekwadoru. W drodze na mecz też chcieli go zatrzymać, ale koledzy z drużyny tak osłonili piłkarze, że ten znowu się wymknął.

Sędzia zajmujący się tą sprawą w trakcie meczu zdecydował o zniesieniu nakazu aresztowania piłkarza. Valencia ma 72 godziny na dogadanie się z matką dziecka. Jeśli tego nie zrobi, grożą mu nawet dwa miesiące więzienia.

Ekwador wygrał z Chile 3-0, a Valencia wpisał się na listę strzelców. Po meczu nikt jednak nie mówi o jego grze. Wszyscy skupili się na dziwacznej ucieczce piłkarza.

Dowiedz się więcej na temat: Enner Valencia | Ekwador

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje