Reklama

Reklama

Emile Heskey ujawnił, że część jego rodziny zaginęła po uderzeniu huraganu

Niszczycielska siła, z jaką uderzył huragan Irma, zasiała lęk i niepokój w rodzinie byłego asa piłkarskiej reprezentacji Anglii Emile’a Heskeya. Były znakomity napastnik właśnie ujawnił, że część jego bliskich zaginęła na skutek huraganu Irma, który uczynił spustoszenie na Karaibach.

Pierwszym państwem karaibskim, do którego dotarł huragan, była Antigua i Barbuda, skąd pochodzą rodzice Heskeya.

Były piłkarz Liverpoolu powiedział, że jego rodzice w Antigua są bezpieczni, ale jego mama niestety nie ma kontaktu z krewnymi z Barbuda od prawie tygodnia.

Premier wyspiarskiego państwa w archipelagu Małych Antyli, Gaston Browne powiedział, że Barbuda stała się "ledwo zamieszkała". Zdaniem premiera, huragan Irma zniszczył około 95 procent budynków na wyspie Barbuda.

- Moja mama nie może do nich dotrzeć - wyznał Heskey, cytowany przez bbc.com i wyraził radość, że nic złego nie spotkało jego rodziców. - Oni doświadczyli już tylko słabnącej siły żywiołu - odetchnął z ulgą.

Reklama

Emerytowany piłkarz, który mieszka w Cheshire, a w swojej karierze grał także w barwach Bolton Wanderers i Leicester City, dodał, że wspiera fundację, która pomaga w niesieniu pomocy. Jednak powiedział: - Nie możemy nic na to poradzić, ponieważ uważam, że w drodze do Barbudy i Antiguy jest inny huragan.

- Nie wiemy, jak wiele wydarzyło się szkód i jaki zostanie wystawiony ostateczny rachunek - dodał Heskey.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy