Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ. Luka Modrić: FIFA nie dba o zdrowie zawodników

- FIFA pokazała w ten sposób, że nie dba o zdrowie piłkarzy, chcąc doprowadzić mecz do końca za wszelką cenę - powiedział po wygranym meczu z Kosowem, pomocnik reprezentacji Chorwacji, Luka Modrić. Piłkarz Realu Madryt miał pretensje o chaos, który panował ws. przełożenia spotkania.

Eliminacje MŚ 2018 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

Pierwotnie mecz Chorwacji z Kosowem miał się odbyć w sobotę, ale spotkanie przerwano po 21 minutach. Murawa na stadionie Maksimir w Zagrzebiu została zalana, a sędzia, po konsultacjach ze sztabami obu reprezentacji, zdecydował, że mecz zostanie przełożony.

Dzień później pojawiła się informacja, że spotkanie zostanie dokończone o godzinie 14:30. Okazuje się, że w całej sprawie panował chaos, a pretensji do przedstawicieli międzynarodowych federacji nie krył gwiazdor reprezentacji Chorwacji, Luka Modrić.

Reklama

- Wieczorem dowiedzieliśmy się, że nie będziemy grać, położyliśmy się spać nieco później niż zwykle, a rano zostaliśmy ściągnięci z łóżka, bo okazało się, że jednak gramy. Jak w wojsku! - ocenił Modrić.

- FIFA pokazała w ten sposób, że nie dba o zdrowie piłkarzy, chcąc doprowadzić mecz do końca za wszelką cenę - dodał Chorwat. 

Ostatecznie Chorwacja pokonała Kosowo 1-0, a Modrić zaliczyła asystę przy golu Domagoja Vidy. Drużyna z Bałkanów jest liderem grupy I eliminacji MŚ. We wtorek zagra na wyjeździe z Turcją.

KK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy