Reklama

Reklama

Eleven Sports Network z prawami do transmisji meczów Bundesligi

Eleven Sports Network poinformowało na specjalnie zwołanej konferencji prasowej o pozyskaniu praw do transmisji wszystkich spotkań Bundesligi oraz Bundesligi 2. Widzowie będą mogli oglądać rozgrywki od sezonu 2017/18, a umowa potrwa przez cztery lata.

Konferencja rozpoczęła się o godzinie 14:00. Informację do wiadomości publicznej podał dyrektor zarządzający grupy Eleven Danny Menken.

- Cieszymy się, że będziemy pokazywać ligę, w której gra aż tylu Polaków. Bundesliga jest najbardziej popularną ligą w Polsce - przekonywał Menken.

Głos zabrał również Joerg Daubitzer, dyrektor marketingowy Niemieckiej Ligi Piłkarskiej.

- Jednym z powodów dla których cieszy nas nawiązanie współpracy jest wysoki poziom ligi, a także jej świetna kondycja finansowa. Liga, w której grają m.in. Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek czy Jakub Błaszczykowski jest bardzo istotna dla polskich kibiców - powiedział w trakcie konferencji.

Reklama

- Spoczywa na nas wielka odpowiedzialność, bo nasz partner pokazał, że potrafi w znakomity sposób przeprowadzać transmisję sportowe z najlepszych lig świata. Stacja imponuje ogromnymi kompetencjami i jesteśmy pewni, że nasza współpraca okaże się wielkim sukcesem. Jesteśmy także przekonani, że mecze Bundesligi wpłyną korzystnie na atrakcyjność oferty proponowanej przez stację - dodał.

Następnie wypowiedział się Krzysztof Świergiel, szef zarządzający Eleven Sports Network na Polskę.

- Czas próby dla Eleven się skończył. W pierwszych latach naszego funkcjonowania wszyscy bacznie przyglądali się rozwojowi stacji, lecz podołaliśmy wyzwaniu i zdaliśmy ten egzamin. Cały czas się rozwijamy, co potwierdza nabycie praw do transmitowania ligi niemieckiej. Bundesliga jest jednym z naszych najważniejszych towarów - podkreślił Świergiel.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Bundesligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy