Reklama

Reklama

El. MŚ 2018. Trener Słowenii podał się do dymisji

Szkoleniowiec reprezentacji Słowenii Srecko Katanec kończy pracę w kadrze. Selekcjoner zapowiedział, że niedzielny mecz eliminacji do mistrzostw świata ze Szkocją, będzie jego ostatnim na stanowisku. Słowenia nie ma już szans na awans na mundial.

El. MŚ: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

W czwartkowy wieczór Słowenia przegrała z Anglią 0-1, tracąc bramkę w doliczonym czasie drugiej połowy. Zajmuje czwarte miejsce w grupie F i ma jeszcze możliwość zapewnienia sobie miejsca w barażu. W tym celu musi pokonać w niedzielę w Lublanie Szkocję i liczyć na to, że Słowacja nie wygra u siebie z Maltą.

- Wierzę, że ta drużyna ma przed sobą świetlaną przyszłość, ale bez Srecko Katanca. Mecz ze Szkocją będzie moim ostatnim w roli selekcjonera tej reprezentacji - powiedział 54-letni szkoleniowiec, który prowadził Słowenię od 2013 roku.

Reklama

Wcześniej sprawował tę funkcję także w latach 1998-2002. Wówczas awansował na mistrzostwa Europy 2000 i na mundial dwa lata później.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama