Reklama

Reklama

El. MŚ 2014 - Kamerun uzupełnił stawkę drużyn w rundzie play off

Kamerun uzupełnił w niedzielę stawkę drużyn afrykańskich, które zagrają w rundzie play off o awans do piłkarskich mistrzostw świata 2014. W meczu na szczycie grupy I "Nieposkromione Lwy" wygrały u siebie z Libią 1-0 (1-0).

Zwycięską bramkę zdobył w 42. minucie obrońca Galatasaray Stambuł Aurelien Chedjou.

Do decydującej rundy eliminacji zakwalifikowali się triumfatorzy dziesięciu grup: Etiopia, Algieria, Wybrzeże Kości Słoniowej, Egipt, Ghana, Republika Zielonego Przylądka, Senegal, Nigeria, Burkina Faso oraz Kamerun.

Wśród drużyn, które odpadły z rywalizacji, są m.in. gospodarz poprzedniego mundialu - RPA, mistrz Czarnego Lądu z 2012 roku - Zambia, a także Tunezja i Maroko.

Losowanie par rundy play off odbędzie się 16 września w Kairze. Afryka będzie reprezentowana na mundialu w Brazylii przez pięć zespołów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy