Reklama

Reklama

El. MŚ 2014 - Islandczycy wyprzedali bilety w trzy godziny

W trzy godziny wyprzedano bilety na pierwszy mecz Islandii z Chorwacją w barażach o udział w piłkarskich mistrzostwach świata 2014. Spotkanie odbędzie się 15 listopada na stadionie Laugardalsvoellur w Reykjaviku.

Według islandzkich mediów, internetowa sprzedaż kart wstępu rozpoczęła się we wtorek o godz. 4 rano, a trzy godziny później już ich nie było. Na trybunach będzie 10 tysięcy kibiców, w tym tysiąc chorwackich.

Meczem na Islandii w roli selekcjonera bałkańskiej drużyny narodowej zadebiutuje selekcjoner Niko Kovac.

Rewanż odbędzie się 19 listopadzie na obiekcie Dinama Zagrzeb.

W pozostałych parach barażowych Portugalia zagra ze Szwecją, Ukraina z Francją, a Grecja z Rumunią. Zwycięzcy dwumeczów wystąpią w przyszłorocznym brazylijskim mundialu.

Reklama

Reprezentacja Polski zajęła czwarte miejsce w eliminacyjnej grupie H i odpadła z rywalizacji. Bezpośredni awans wywalczyła Anglia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama