Reklama

Reklama

Edwin van der Sar odrzucił ofertę Fergusona

Edwin van der Sar odrzucił propozycję menedżera Manchesteru United Alexa Fergusona, by po zakończeniu kariery piłkarskiej zostać szkoleniowcem bramkarzy w tym klubie. 40-letni Holender uważa, że na pracę trenerską jest dla niego jeszcze za wcześnie.

"Nie chcę tak szybko zaczynać pracy szkoleniowej. Postaram się, by po zakończeniu kariery mieć 18 miesięcy lub nawet dwa lata tylko dla siebie. Z moją rodziną zamierzam robić wiele miłych rzeczy. Wydaje mi się, że około 80 procent piłkarzy myśli podobnie" - powiedział van der Sar.

Reklama

Holenderski bramkarz trafił do Manchesteru United w 2005 roku. Rok później do ekipy "Czerwonych Diabłów" dołączył Tomasz Kuszczak i od początku był zmiennikiem van der Sara, który przyznał, że największym błędem w jego karierze sportowej był fakt odrzucenia oferty angielskiego klubu w 2001 i transfer z Juventusu Turyn do FC Fulham.

"To, że nasze drogi moje i United nie przecięły się wcześniej stanowi powód do ubolewania. Mam nadzieję, że nie tylko dla mnie, ale i klubu" - zaznaczył.

Wszystko wskazuje na to, że po tym sezonie van der Sar zakończy sportową karierę.

Dowiedz się więcej na temat: united | van der sar | Manchester United | alex ferguson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje