Reklama

Reklama

Ebi Smolarek został bezrobotny!

Dni Euzebiusza Smolarka w hiszpańskim Racingu Santander dobiegły końca. Reprezentant Polski musi sobie poszukać nowego pracodawcy.

Na oficjalnej stronie internetowej Racingu Santander pojawiła się informacja, że klub doszedł do porozumienia ze Smolarkiem w sprawie rozwiązania kontraktu.

Reklama

Smolarek został piłkarzem Racingu w sierpniu 2007 roku. Hiszpanie zapłacili Borussii Dortmund blisko 5 milionów euro za transfer Ebiego. Polski piłkarz furory w Hiszpanii jednak nie zrobił. W sezonie 2008/2009 został wypożyczony na rok do angielskiego Bolton Wanderers. W Anglii również nie wiodło się Smolarkowi. Włodarze Boltonu zrezygnowali z usług reprezentanta Polski, który musiał wrócić do Racingu.

Od pewnego czasu głośno było o tym, że Smolarek jest dla Racingu balastem. Hiszpanie chcieli sprzedać Polaka, ale nie było chętnych na jego zatrudnienie. Cierpliwość włodarzy Racingu została wyczerpana, kiedy Smolarek w jednym z wywiadów stwierdził: "Ze mną w składzie zespół zajął szóste miejsce w lidze. Potem poszedłem na wypożyczenie do Boltonu, a Racing stoczył się na dwunastą pozycję". Ta wypowiedź nie spodobała się prezesowi Racingu. Francisco Pernia postanowił rozwiązać kontrakt z reprezentantem Polski.

Dowiedz się więcej na temat: santander | EBI | bezrobotny | Smolarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje