Reklama

Reklama

​Dyrektor sportowy Udinese: Liverpool bardzo poważnie interesuje się Piotrem Zielińskim

- Jest konkretna oferta dla Zielińskiego z Liverpoolu - przyznał Cristiano Giaretta, dyrektor sportowy Udinesse w rozmowie z Radio Punto Zero.

Wyniki, tabela, statystyki Seria A - TUTAJ!

Do tej pory tylko o tym spekulowało, ale teraz pojawiają się konkrety. Zieliński dobrymi występami w Empoli zwrócił na siebie uwagę zagranicznych klubów, padały nazwy AS Roma, Zenita Sankt Petersburg, Napoli i właśnie Liverpoolu.

W przypadku Anglików nie są to już jednak spekulacje, ale konkretna oferta.

- Jest zainteresowanie ze strony Liverpoolu i jest to konkretne zainteresowanie - zapewnia Giaretta.

Reklama

Zieliński na szerokie wody wypłynął dzięki wypożyczeniu do Empoli. Tam ostatnio gra regularnie i w 31 spotkaniach Serie A zdobył cztery bramki i zaliczył sześć asyst.

- Idzie mu bardzo dobrze, a to przyciąga oczy wysłanników z Premier League - przyznaje Giaretta.

Już teraz portal Transfermarkt wycenia Polaka na ok. siedem milionów euro. Jego umowa z Udinese (ten klub jest właścicielem karty zawodniczej Zielińskiego) wygasa w czerwcu 2017 r., więc najbliższe miesiące mogą być jedynym okresem, gdy na 22-letnim pomocniku będzie można zarobić poważne pieniądze.

Oprócz tego Zieliński przygotowuje się do wyjazdu na Euro 2016. Wszystko wskazuje na to, że przekonał do siebie trenera Adama Nawałkę, więc po mistrzostwach Europy jego cena jeszcze może pójść w górę.
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL