Reklama

Reklama

Dymkowski i Węgrzyn w Szczecinie?

Dwóch piłkarzy, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali barwy łódzkiego Widzewa być może w przyszłym sezonie będzie grać w Pogoni/Piotrcovii Szczecin.

Chodzi o kapitana drużyny Kazimierza Węgrzyna oraz Roberta Dymkowskiego. Obaj grali wcześniej także w Szczecinie (w starej Pogoni). To właśnie sentyment do Szczecina (oraz zapewne wysokie kontrakty) mają przekonać zawodników do gry w drugoligowej drużynie.

Rozmowy z piłkarzami prowadzi prezes Mirosław Czesny, który wcześniej ściągał obu do Łodzi. Bliżej przejścia do portowego klubu jest Robert Dymkowski. Ten zawodnik ma także ofertę ze szwajcarskiego FC Aarau, ale znając jego przywiązanie do barwach Pogoni, to pewnie wybierze tą ofertę. Węgrzyn natomiast kuszony jest przez Szczakowiankę Jaworzno. Rozmowy jednak rozbijają się o kwestie finansowe.

Reklama

Warto dodać, że obaj piłkarze deklarowali chęć pozostania w Widzewie. Jednak oferty, jakie przedstawili im łódzcy działacze były dla tych zawodników nie do przyjęcia. A szkoda, bo obaj byli silnym punktem zespołu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy