Reklama

Reklama

Dwóch z ŁKS w "Jadze"

Przebudowująca swoją kadrę Jagiellonia Białystok podpisała w środę kontrakty z dwoma piłkarzami ŁKS Łódź: Robertem Szczotem i Ensarem Arifovicem - poinformował klub.

26-letni Szczot ma wzmocnić środkową linię białostockiej drużyny. 28-letni Bośniak Arifović zastąpi w ataku Serba Vuka Sotirovica, który podpisał właśnie kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

To pierwsi dwaj, liczący się w lidze gracze, którzy zostali pozyskani przez Jagiellonię w przerwie rozgrywek. Nowy trener białostockiej drużyny Michał Probierz zapowiedział w miniony poniedziałek, przed wyjazdem zespołu na obóz przygotowawczy do Olecka, że w Jagiellonii dojdzie do rewolucji kadrowej.

Odeszli m.in. bramkarz Jacek Banaszyński i Radosław Kałużny, z którymi nie przedłużono kontraktów. Wcześniej do Cracovii odszedł Marek Wasiluk, a klub nie zdecydował się na wykupienie Aleksandra Kwieka, który był zawodnikiem wypożyczonym.

Reklama

Probierz zapowiedział pozyskanie około dziesięciu nowych graczy. Bliski podpisania umowy jest m.in. pomocnik Znicza Pruszków Paweł Zawistowski. Na zgrupowaniu w Olecku trenuje z zespołem brazylijski obrońca polskiego pochodzenia Thiago Rangel Cionek.

Dowiedz się więcej na temat: klub | ŁKS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje