Dwie bramki Rasiaka!

Dwie bramki Grzegorza Rasiaka zapewniły Derby County punkt w wyjazdowym spotkaniu z Nottingham Forest w 35. kolejce ligi Championship. "Barany" zremisowały 2:2.

Polak prowadzenie dla gości zdobył w 11. minucie, gdy uderzeniem głową wykończył centrę Mortena Bisgaarda.

Następnie dwa gole zdobyli piłkarze Nottingham (Paul Evans i Gareth Taylor), ale w 78. minucie ponownie w roli głównej wystąpił "Rossi". Napastnik Derby, znowu "główką", po podaniu Chrisa Makina, pokonał Paula Gerrarda.

To była 13. i 14. bramka Rasiaka w rozgrywkach Championship, który w sobotnim spotkaniu ujrzał także żółtą kartkę. Ponadto jedno trafienie Rasiak zanotował w Pucharze Anglii. Derby zajmuje czwarte miejsce w tabeli Division 1.