Reklama

Reklama

Dwa wesela warte miliony. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz przygotowują się do ślubu

Rodziców Brooklyna Beckhama chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. David to były światowej sławy piłkarz, a także gwiazda showbiznesu, podobnie jak jego żona Victoria - piosenkarka, aktorka, tancerka i przedstawicielka świata modelingu. Status rodziny Beckhamów jest niepodważalny, lecz wybranką serca Brooklyna jest pochodząca z jeszcze bardziej zamożnego rodu Nicola Peltz. Para niedawno się zaręczyła i już planuje podwójne przyjęcie weselne, które kosztować będzie fortunę.

Brooklyn i Nicola pochwalili się całemu światu swoimi zaręczynami za pośrednictwem mediów społecznościowych, lecz na ogłoszenie tej nowiny czekali aż kilkanaście dni.

- Dwa tygodnie temu zapytałem moją bratnią duszę o to, czy mnie poślubi, a ona powiedziała: Tak. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Obiecuję, że pewnego dnia będę najlepszym mężem i najlepszym tatą. Kocham cię kochanie - napisał na Instagramie Brooklyn, publikując zdjęcie ze swoją narzeczoną.

- Uczyniłeś mnie najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Nie mogę się doczekać, aby spędzić resztę życia u twego boku. Twoja miłość jest najcenniejszym darem. Tak bardzo cię kocham - odpowiedziała mu w osobnym poście jego wybranka.

Reklama

Po zaręczynach przyszedł czas na planowanie nie tylko wspólnej przyszłości, ale i ślubu. Nie jest jeszcze znana jego dokładna data, ale ceremonia ma odbyć się już w przyszłym roku.

Zabawa weselna ma być nie tylko huczna, ale i podwójna! Para postanowiła bowiem zorganizować dwa przyjęcia - jedno w Wielkiej Brytanii, a drugie na Florydzie, gdzie mieszka rodzina przyszłej pani młodej. Brytyjska prasa ujawniła nawet koszty tego przedsięwzięcia.

Dwa wesela mają kosztować, bagatela, cztery mln funtów, czyli ponad 19 mln złotych!

Wydatek ten nie obciąży jednak budżetu nowożeńców. Koszty ma pokryć tata Nicoli, a wspomóc chce go w tym rodzina Beckhamów.

Ojciec Nicoli - Nelson Peltz to biznesmen którego majątek jest wyceniany na 1,7 mld dolarów (ponad 6,5 mld złotych).

Brooklyn i Nicola rozglądają się obecnie za wspólną posiadłością, w której mogliby razem zamieszkać po ślubie. Z pomocą ruszyli im David i Victoria Beckhamowie, którzy zaoferowali ufundowanie domu nowożeńcom w ramach prezentu ślubnego. Można się domyślać, że nie będą szczędzić gotówki, a zakochani będą mogli pławić się w luksusie.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje