Reklama

Reklama

Duże zainteresowanie wynajmem lóż na Stadionie Narodowym

Narodowe Centrum Sportu rozpoczęło w środę proces wynajmowania tzw. lóż VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak poinformował prezes NCS Rafał Kapler kilkanaście firm dokonało już wstępnej rezerwacji, a z kolejnymi trwają negocjacje.

- Zainteresowanie wynajmem lóż VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie jest bardzo duże. Kilkanaście firm dokonało już wstępnych rezerwacji, kolejne są już w trakcie negocjacji - ujawnił prezes Narodowego Centrum Sportu Rafał Kapler.

Oferta wynajmu lóż "SkyBox 300" obejmuje sezony 2011/2012 oraz 2012/2013 i gwarantuje najemcom nieograniczony dostęp do tego pomieszczenia przez całą dobę oraz pakiet biletów na wszystkie imprezy masowe organizowane na Stadionie Narodowym. Wyjątkiem jest okres Euro 2012, w którym zainteresowani będą mogli zawrzeć odrębną umowę z UEFA.

Reklama

Ceny wynajmu negocjowane są indywidualnie z zainteresowanymi, ale jak wyjaśniła Anna Sibielak z NCS, koszt wahać się będzie od około 450 tysięcy za okres półtora roku do 700 tysięcy za 30 miesięcy i nie obejmuje meczów Euro 2012. Na ten okres obowiązywać będą dodatkowe opłaty, uzależnione od warunków stawianych przez UEFA. Podstawowa cena wynajmu nie obejmuje usług dodatkowych, a ostateczny koszt wynajmu zależeć będzie od zakresu dodatkowych świadczeń.

Loże VIP to najbardziej ekskluzywne pomieszczenia na Stadionie Narodowym, zapewniające bezpośredni dostęp do własnych miejsc na trybunach, z doskonałym widokiem na płytę boiska, na której odbywać się będą wydarzenia sportowe i rozrywkowe.

Do wynajmu oferowane są jedno lub dwumodułowe pomieszczenia o powierzchni odpowiednio 42 i 84 metrów kwadratowych z możliwością łączenia modułów i dowolnej aranżacji wnętrza. Na Stadionie Narodowym znajduje się łącznie 65 lóż VIP, z których każda przeznaczona jest dla 12 osób.

Najemca loży będzie mógł dysponować nią według własnego uznania, nie tylko podczas oficjalnych wydarzeń na stadionie, ale także wykorzystywać ją jako miejsce bezpośrednio związane z biznesową działalnością. Loże VIP to pomieszczenia, które można wykorzystywać jako prywatne sale konferencyjne, miejsce spotkań i prezentacji produktów firmy czy zawierania umów handlowych.

Wynajmem loży połączony jest z szerokim pakietem usług dodatkowych - profesjonalnym cateringiem wraz z indywidualną obsługą kelnerską, zapewnieniem miejsc parkingowych czy oddzielnego wejścia dostępnego jedynie dla gości VIP.

W limitowanej ofercie istnieje możliwość wyboru loży w najlepszych sektorach oraz otrzymania oferty biletów na UEFA Euro 2012 od UEFA. W okresie od 23 marca do 11 kwietnia 2011 roku wszyscy klienci pakietu SkyBox 3000 otrzymają gwarancję zakupu wynajętego modułu na czas finałowego turnieju mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje