Reklama

Reklama

Dudka na celowniku Wisły

Obrońca Amiki Wronki, Dariusz Dudka znalazł się orbicie zainteresowań Wisły Kraków. Klub z Wronek chce za Dudkę 600 tysięcy euro.

- Wisła to poważny kontrahent. Moi koledzy przechodzili do krakowskiego zespołu, kiedy już składana była oferta - powiedział Dudka w "Przeglądzie Sportowym". Menedżer piłkarza, Radosław Osuch poinformował, że Dudka ma jeszcze dwie oferty z klubów zagranicznych. - Jedna z Niemiec, druga z Turcji. Obie oferty wpłynęły do klubu. Szczegóły będą znane wkrótce - stwierdził.

Reklama

- Na lewej obronie gra Roberto Carlos, ale nas na niego nie stać. Dlatego interesujemy się takimi piłkarzami jak Dariusz Dudka. Wiele będzie zależało od tego, czy latem sprzedamy któregoś piłkarza z tej pozycji. Mamy przecież Marcina Baszczyńskiego i Nikolę Mijailovica - mówił prezes Wisly, Janusz Basałaj.

- Czas spędzony w Amice ukształtował mnie jako piłkarza. Nadeszła pora na większe wyzwanie. Siedem lat we Wronkach i wystarczy. Gra w Wiśle na pewno dałaby mi okazję do rozwoju. To zespół, który co roku walczy o mistrzostwo Polski, występuje w europejskich pucharach - podkreślił Dudka.

Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Dariusz Dudka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama