Reklama

Reklama

Dudek: Przypadkowy gol

- Był to bardzo przypadkowy gol. Ktoś oddaje zupełnie niecelny strzał, piłka po drodze odbija się od głowy Johnsona i wpada do siatki - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" bramkarz FC Liverpool Jerzy Dudek po porażce z Crystal Palace (0:1).

- Może ciężko to zaakceptować, ale musimy powiedzieć sobie otwarcie - w meczach ligowych na wyjeździe zupełnie nam nie idzie - dodał Dudek.

- Inna sprawa, że piłkarze Crystal Palace bardzo ostro nas potraktowali, a sędzia w ogóle nie reagował na ich faule. Za to pierwsze przewinienie naszego zawodnika, gdy Jamie Carragher podciął jednego z rywali, od razu zakończyło się żółtą kartką. Można powiedzieć, że od początku do końca przebieg tego spotkania był "kontrolowany" - stwierdził reprezentant Polski.

W wyniku ostrej gry Crystal Palace najbardziej ucierpiał Milan Baros, który musiał opuścić plac gry w 37. minucie. Występ Czecha w półfinale Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea Londyn stoi pod dużym znakiem zapytania.

Reklama

- Milan nadawał się do zmiany już po pięciu minutach, gdy któryś z piłkarzy Crystal Palace rozciął mu kolano. Jesteśmy drużyną bardziej techniczną, głównie dzięki nowym zawodnikom sprowadzonym z Hiszpanii. Ale tak już jest w Premiership, że często trzeba się kopać z przeciwnikiem, a rzadko gra się w piłkę - podkreślił Dudek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy