Reklama

Reklama

Dudek: Muszę ochłonąć

- To ja będę stał w bramce Liverpoolu. Na razie muszę jednak ochłonąć - powiedział w "Super Expressie" Jerzy Dudek. Menedżer "The Reds" Rafael Benitez ściągnął za 8 milionów funtów Jose Reinę i to prawdopodobnie on będzie pierwszym bramkarzem drużyny z Anfield Road.

- Szanuję trenera i nie popadnę z nim w konflikt. Ale jestem rozczarowany. Nie zaakceptuję sytuacji, że miałbym być drugim bramkarzem. Trzy lata przerabiałem już ten scenariusz, gdy trener stawiał na Chrisa Kirklanda. Kto był najbardziej poszkodowany? Ja... - stwierdził reprezentant Polski.

- Mam klub, a w kieszeni dwuletni kontrakt. Tylko może nikt w Europie nie wie, że jestem do wzięcia? Może ktoś w końcu mnie znajdzie? - dodał Dudek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy