Reklama

Reklama

Dudek: Musimy ich dogonić

FC Liverpool w którym występuje Jerzy Dudek w najbliższą sobotę podejmuje Fulham w ramach 26. kolejki Premiership. Bramkarza reprezentacji Polski będzie starał się pokonać Tomasz Radziński.

- Cieszę się, że gramy z Fulham, bo spotkam mojego przyjaciela, Tomka Radzińskiego - powiedział Dudek na łamach "Super Expressu".

- Kiedy grał w Evertonie, widywaliśmy się regularnie. Teraz rozmawiamy przez telefon, ale za to Tomek opowiada mi o urokach życia w Londynie - dodał bramkarz "The Reds".

- Na boisku spotkaliśmy się tylko raz, więc nie miał zbyt wielu okazji, żeby mnie pokonać. Mam nadzieję, że i tym razem nie sprawi mi przykrości. Z drugiej jednak strony musimy bardzo uważać, bo Fulham to dobry zespół. Nie mam pojęcia dlaczego są dopiero na 15. miejscu w tabeli - stwierdził.

Reklama

Dudek podkreślił, że dla Liverpoolu jest to bardzo ważny mecz. Podopieczni Rafaela Beniteza starają się dogonić w tabeli czwarty Everton. Piłkarze z Anfield Road tracą do lokalnego rywala siedem punktów.

- Musimy ich dogonić, nie chcę nawet myśleć, że mogłoby nas zabraknąć w Lidze Mistrzów. A po meczu z Fulham wsiadam w samolot i przylatuję na kadrę - mówił Dudek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL