Reklama

Reklama

Dudek i Baros na wylocie z FC Liverpool

Jerzy Dudek i Milan Baros nie znaleźli się w składzie FC Liverpool na rewanżowy mecz pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z walijskim TNS. Dla obu zawodników to wyraźny sygnał od menedżera "The Reds" Rafaela Beniteza, że muszą sobie szukać nowego klubu.

Gdyby Dudek lub Baros zagrali w barwach Liverpoolu w eliminacjach do Ligi Mistrzów, to po ewentualnej zmianie klubu ich występ w Champions League byłby niemożliwy.

Reprezentantem Polski zainteresowany jest mistrz Holandii PSV Eindhoven, a także finalista Pucharu UEFA Sporting Lizbona. Benitez liczy, że za polskiego bramkarza - bohatera finału Ligi Mistrzów - otrzyma 2 miliony funtów.

Barosa w swoim składzie chętnie widziałyby kluby angielskie - West Ham i Aston Villa oraz hiszpańskie: Atletico Madryt, Valencia i Deportivo La Coruna. Liverpool żąda za króla strzelców Euro'2004 sześć milionów funtów. West Ham i Aston Villa są gotowe zapłacić 5 milionów. Natomiast działacze z Hiszpanii uważają, że suma jakiej żąda Liverpool jest zdecydowanie za wysoka.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy