Reklama

Reklama

Drobny uraz Salamona wykluczył go z treningu

Bartosz Salamon z powodu stłuczenia stopy nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu piłkarskiej reprezentacji Polski w Warszawie. We wtorek piłkarze Franciszka Smudy odlecą do Chicago na towarzyski mecz z USA.

Trening kadry na stadionie przy Konwiktorskiej bardziej przypominał rozruch. Zawodnicy mieli zaplanowane jedynie rozbieganie i grę w "dziada".

W zajęciach nie uczestniczył Salamon (19-letni pomocnik występujący w trzecioligowej włoskiej Foggii), który jednak wkrótce powinien wznowić treningi.

"To lekkie stłuczenie stopy, zawodnik wyleci z kadrą do Stanów Zjednoczonych" - powiedziała rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska.

Pozostali piłkarze wybiegli na boisko przy Konwiktorskiej. Wśród nich Ludovic Obraniak, który jako ostatni dotarł w poniedziałek do Warszawy. W miniony weekend pomocnik Lille nie zagrał w meczu ligowym (piłkarz narzekał na ból żołądka).

Reklama

"Biało-czerwoni" odlecą za ocean we wtorek po południu. Podopieczni Smudy spotkają się 9 października w Chicago z USA, a trzy dni później w Montrealu z Ekwadorem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje