Reklama

Reklama

Dospel szuka bramkarza

W wyniku kontuzji Dariusza Klytty działacze z Bukowej szybko rozpoczęli poszukiwania bramkarza, który na jakiś czas mógłby stać się zmiennikiem Jarosława Tkocza. Wczoraj do zespołu dołączył 26-letni Tomasz Cioroch.

Przypomnijmy, że Dariusz Klytta poważnego urazu głowy nabawił się podczas sobotniego sparingu z Wisłą Strumień. W wyniku zderzenia z obrońcą zawodnik na sygnale został odwieziony do szpitala w Jaworznie.

Pozostanie tam do środy, ale jego wyjazd na przyszłotygodniowe zgrupowanie do Austrii raczej nie wchodzi w rachubę. W tej sytuacji działacze szybko rozpoczęli poszukiwania następcy. Już wczoraj do Wisły przyjechał Tomasz Cioroch. W minionym sezonie grał on w czwartej lidze niemieckiej, a w Polsce reprezentował barwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Reklama

GKS interesuje się także młodym, urodzonym w 1985 roku bramkarzem Pogoni Szczecin - Tomaszem Michałowiczem. Zawodnik ten jest dobrze znany trenerowi bramkarzy Siergiejowi Szypowskiemu. W ekstraklasie debiutował w niedawnym meczu szczecinian z GKS Katowice przy ulicy Bukowej. Mimo puszczenia dwóch bramek zaprezentował się bardzo poprawnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje