Reklama

Reklama

Diego Maradona zrezygnował z funkcji trenera drugoligowej Fudżajry

Legenda piłki nożnej Argentyńczyk Diego Maradona zrezygnował z fukcji trenera drugoligowej drużyny z Fudżajry w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Decyzję podjął po zremisowanym 1:1 piątkowym meczu z Al Khaleej, co nie wystarczyło do awansu do ekstraklasy.

- Po dzisiejszym remisie, nie osiągnąwszy celu, jakim był awans Al Fujairah, Diego Maradona nie będzie już trenerem drużyny - napisał na Twitterze adwokat Argentyńczyka Matias Morla. Dodał, że Maradona podjął decyzję w porozumieniu z klubem.

Kapitan drużyny mistrzów świata z 1986 roku prowadził Al Fujairah w 22 meczach. Odniósł 11 zwycięstw, tyle samo spotkań zremisował i nie poniósł ani jednej porażki, ale drużyna zakończyła rozgrywki dopiero na trzecim miejscu.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy