Reklama

Reklama

Diego Maradona stwierdził, że został porwany przez UFO

Diego Maradona niejednokrotnie szokował już swoimi wypowiedziami i zachowaniem. Niedawno wyznał, że został porwany przez UFO.

Wyznanie Maradony miało miejsce podczas wywiadu dla argentyńskiej telewizji TyC Sports. Spytany co sądzi na temat UFO, odpowiedział, że kiedyś został porwany przez kosmiczny statek.

- Dlaczego miałbym zmyślać? Wyszedłem na drinka, a nie było mnie w domu trzy dni. Gdy wróciłem odpowiedziałem, że porwało mnie UFO, ale nie mogę o tym opowiadać - twierdzi "Boski Diego".

W czasie nietypowego wywiadu Maradona otworzył się tak bardzo, że opowiedział też o... swoim pierwszym stosunku seksualnym. Jak twierdzi, miał wówczas 13 lat.

- Doszło do tego w piwnicy ze starszą panią, miałem 13 lat. Czytała wówczas gazetę - opowiadał mistrz świata z 1986 roku.

Reklama

Legendarny piłkarz w minioną środę zrezygnował z funkcji trenera argentyńskiej Gimnasii La Plata zaledwie po ośmiu meczach. W piątek jednak zmienił zdanie i powrócił na stanowisko.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy