Reklama

Reklama

Diego Maradona. Retro-wywiad legendy. "Spotkać Farah Fawcett"

Legendarny Argentyńczyk Diego Maradona jako 19-latek udzielił wyjątkowego wywiadu hiszpańskiemu dziennikowi "El Mundo Deportivo". W rocznicę śmierci "Boskiego Diego" gazeta przypomniała te wypowiedzi.

Znany hiszpański dziennik "El Mundo Deportivo" przypomniał niezwykły wywiad z Diego Maradoną z okazji rocznicy jego śmierci. Legendarny argentyński piłkarz zmarł rok temu, 25 listopada.  

Jak się okazuje, Maradona uzupełnił specjalny kwestionariusz tej gazety, gdy miał zaledwie 19 lat. Dopiero zapowiadał się wówczas na gwiazdę, choć już wtedy błyszczał talentem.

Diego Maradona chciał spotkać Aniołka Charliego

Z retro-kwestionariusza "El Mundo Deportivo" można dowiedzieć się np. że ulubionym piosenkarzem Maradony w tamtym czasie był Julio Iglesias. 19-letni Diego marzył też o spotkaniu znanej z "Aniołków Charliego" aktorki Farrah Fawcett.

Reklama

Jako ulubiony sposób spędzania wolnego czasu nastoletni Maradona wymieniał... grę w ping-ponga. Zapytano go też o piłkarskiego idola z dzieciństwa. Był nim Brazylijczyk Pele.

Wygląda na to, że już jako 19-latek Maradona czuł, jak wielki ma talent. Na pytanie o "przyszłe plany" odparł jasno: "Chcę zostać numerem jeden na świecie". Mocna odpowiedź, jak na nastolatka.

Ostatnie pytanie w kwestionariuszu brzmiało "jak chciałbyś, aby Cię zapamiętano?" Odpowiedź Maradony była prosta: - Jako dobrego człowieka.

JK

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje