Reklama

Reklama

Diego Maradona na krótko przed śmiercią: Jestem posiniaczony, ale wszystko jest w porządku

Światło dzienne ujrzał materiał, który jest uznawany za ostatni film pokazujący Diego Maradonę przed śmiercią. W krótkim klipie opublikowanym przez argentyńską stację Cronica TV Diego Maradona jest widocznie obolały po operacji, ale nie traci dobrego humoru i powtarza, że czuje się nieźle.

Film został nagrany na kilka dni przed śmiercią Argentyńczyka, kiedy ten wracał do zdrowia operacji mózgu. Maradona wyraźnie zaznacza w nim, że wszystko jest w porządku. W materiale nagranym przez jego byłą dziewczynę słychać też jak Argentyńczyk zwraca się do swojego lekarza, Leopoldo Luque, żartując jednak, że jego słowa nie są skierowane do niego, a do argentyńskiego piłkarza o bardzo podobnym imieniu. Oglądając ten klip, ciężko uwierzyć, że kilka dni później Diego Maradony nie było już z nami.

Legendarny argentyński piłkarz zmarł 25 listopada ubiegłego roku z powodu niewydolności serca. Krótko po jego śmierci pojawiło się wiele kontrowersji dotyczących pomocy lekarskiego, którą otrzymywał.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama