Reklama

Reklama

Dawid Janczyk w Odrze Wodzisław

Dawid Janczyk wraca do gry. Były piłkarz m.in. Legii Warszawa i CSKA Moskwa związał się z grającą w lidze okręgowej Odrą Wodzisław.

Dawid Janczyk wraca do gry. Były piłkarz m.in. Legii Warszawa i CSKA Moskwa związał się z grającą w lidze okręgowej Odrą Wodzisław.

Sukcesy Odry Wodzisław w Ekstraklasie, podobnie jak piłkarska kariera Janczyka, należą już do przeszłości. Teraz klub z okręgówki ma pomóc 31-letniemu piłkarzowi, a on klubowi.

Urodzony w Nowym Sączu wychowanek Sandecji uznawany był za jeden z wielkich talentów polskiej piłki, lecz jego kariera nie potoczyła się tak, jak powinna.

Janczyk wpadł w nałóg alkoholowy, który zniszczył jego nadzieje na sukces w sporcie. Ostatnio na rynku ukazała się autobiografia zawodnika, która ma być przestrogą dla innych.

Reklama

Tymczasem piłkarza wciąż ciągnie na boisko, stąd przenosiny do Wodzisławia.

"Od dnia dzisiejszego z pierwszym zespołem Odry Wodzisław trenuje Dawid Janczyk. Pod opiekę trenera Ryszarda Wieczorka trafia zawodnik występujący wcześniej w takich klubach jak: CSKA Moskwa, Lokeren, Legia Warszawa czy Sandecja Nowy Sącz. Ostatnio związał się z klubem KTS Weszło, ale postanowił jednak przenieść się póki co do Wodzisławia Śląskiego" - czytamy w komunikacie Odry.

"Dawid ma na swoim koncie rozegranie 5 spotkań w reprezentacji Polski oraz spory dorobek w reprezentacjach młodzieżowych. Celem tego utalentowanego napastnika jest powrót do gry i ewentualna pomoc Odrze w awansie na wyższe szczeble rozgrywkowe. Mamy nadzieję, że nie będziecie musieli zbyt długo czekać na realizację naszych wspólnych celów. Tak więc - Wracamy Do Gry!".

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL