Reklama

Reklama

Dawid Janczyk w nowym zespole. „Prezes klubu nie ukrywa radości”

Były reprezentant Polski znalazł nowy klub, w którego barwach zagra w kolejnym sezonie. Dawid Janczyk trafił GKS-u Sadownik Waganiec, choć wcześniej mówiło się o zupełnie innym kierunku jego transferu.

Dawid Janczyk w swoim dorobku ma między innymi grę w Legii Warszawa oraz CSKA Moskwa. Jego kariera ostatecznie nie potoczyła się tak, jak pierwotnie to sobie wymarzył. Wszystko przez jego problemy z uzależnieniem od alkoholu.

Po powrocie z Moskwy piłkarz otrzymywał szanse od różnych zespołów, zmieniając barwy klubowe.

Wiadomo, co teraz dzieje się z Dawidem Janczykiem. Zagra w nowym klubie

Okazuje się, że i tym razem w życiu Janczyka nadszedł czas na zmiany. Klub GKS Sadownik Waganiec ogłosił, że wita 34-latka wśród swoich graczy.

Czytaj też: Barcelona stawia sprawę na ostrzu noża. Do gry wkraczają agenci

Reklama

"Nikomu nie trzeba przedstawiać sylwetki zawodnika takich klubów jak Legia Warszawa CSKA Moskwa. Prezes klubu nie ukrywa radości i słów na wiatr nie rzuca. Obiecał, że po okresie przygotowawczym będzie głośny transfer i słowa dotrzymał" - napisano na facebookowej stronie nowej drużyny Janczyka.

Jeszcze w lipcu mówiło się o tym, ze Janczyk zagra w Polonii Jastrowie. Po miesiącu ostatecznie padło na zupełnie inny kierunek klubowego transferu.

Czytaj też: Dawid Janczyk miał być gwiazdą, omal się nie zapił. Co się z nim dzieje?

Reklama

Reklama

Reklama