Reklama

Reklama

Dariusz Wdowczyk: Potrzebuję czasu

- Żaden trener nie jest w stanie niczego zmienić z tygodnia na tydzień - powiedział w rozmowie z "Życiem Warszawy" trener Legii Dariusz Wdowczyk, którego podopieczni zagrają dziś w wieczorem w Szczecinie z Pogonią.

- Z zawodnikami, którzy są w Legii, można jednak coś stworzyć. Są pojętni i mają spore umiejętności. Ale nie wystarczą tylko umiejętności. Dziś trzeba być także odpowiednio przygotowanym mentalnie i tu jest wiele do zrobienia - stwierdził szkoleniowiec.

Wdowczyk bardzo duży nacisk położył na dyscyplinę. - Nie miałem wyjścia. Piłka to gra zespołowa, gdy jedno ogniwo wysiada, psuje się cały mechanizm. Jeżeli wszyscy będą zdyscyplinowani, będziemy mogli na sobie polegać. To pierwszy krok, by odnosić sukcesy - przyznał.

Wieczorem Legia zagra w Szczecinie z Pogonią. - Jedziemy wywalczyć trzy punkty - stanowczo dodał Wdowczyk.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy