Reklama

Reklama

Dariusz Szpakowski oglądał porażkę Polaków z trybun. Te miny mówią wszystko

Mecz Polski z Holandią przyciągnął wiele znanych osobistości. Na trybunach Stadionu Narodowego w czwartkowy wieczór zasiedli m.in. Michał Pazdan z rodziną, polskie WAGs, a także Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek. Kamery wychwyciły wśród kibiców także Dariusza Szpakowskiego. Reakcje znanego dziennikarza i komentatora sportowego na grę Polaków o występie "Biało-Czerwonych" mówią wszystko.

To miał być kolejny dobry mecz w wykonaniu "Biało-Czerwonych". Niestety, choć poprzednie spotkanie z reprezentacją Holandii zakończyło się remisem, tym razem nasi rywale okazali się znacznie mocniejsi. I choć już w pierwszym minutach spotkania boisko opuścił jeden z Holendrów, Polacy wciąż nie mogli się odnaleźć.

Czwartkowy mecz przybyło oglądać wielu polskich kibiców, nie zabrakło także znanych twarzy. Na trybunach zasiedli m.in. Michał Pazdan, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, aktorka Agata Załęcka i dziennikarka Omenaa Mensah. Operatorzy kamer wychwycili także Polaka, który z futbolem związany jest od lat.

Reklama

Koszmar Polaków! Najniższy wymiar kary w meczu z Holandią! Gwizdy na Narodowym!

Szpakowski na meczu Polaków. Jego reakcje mówią wszystko

Za Polaków w czwartkowym meczu Ligi Narodów kciuki trzymał Dariusz Szpakowski. 71-latek od 1976 roku relacjonował wydarzenia sportowe, w tym m.in. piłkę nożną. Teraz miał on okazję pojawić się na Stadionie Narodowym w roli kibica. Dziennikarzom nie umknęły jednak reakcje Szpakowskiego na słaby mecz w wykonaniu podopiecznych Czesława Michniewicza. 

Miny tak doświadczonego komentatora nie mogą jednak dziwić. Po pierwszym zremisowanym meczu, porażka 0-2 może boleć. Już kilka minut po zakończeniu spotkania w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się memy z udziałem reprezentantów Polski. A przed "Biało-Czerwonymi" jeszcze jedno spotkanie w tym tygodniu. Kolejnym przeciwnikiem będzie Walia.

Broń bez amunicji. Tylko reprezentacja Polski może powstrzymać Lewandowskiego

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL