Reklama

Reklama

Czarnecki nie będzie prezesem PZPN

Eurodeputowany Ryszard Czarnecki ogłosił w poniedziałek, że rezygnuje z kandydowania na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Swoją decyzję Czarnecki umotywował tym, że przed kilkoma dniami wstąpił do PiS.

Eurodeputowany Ryszard Czarnecki ogłosił w  poniedziałek, że rezygnuje z kandydowania na stanowisko prezesa  Polskiego Związku Piłki Nożnej. Swoją decyzję Czarnecki umotywował  tym, że przed kilkoma dniami wstąpił do PiS.

Europoseł stwierdził na poniedziałkowej konferencji prasowej w Sejmie, że na czele PZPN powinna stać osoba "nieuwikłana w bieżące partyjne struktury i gry".

Czarnecki zadeklarował, że będzie nadal działał w polskim sporcie i polskiej piłce. "Zrobię wszystko, by opcja reformatorska, opcja zmian w PZPN zwyciężyła w tym związku" - powiedział.

Wybory prezesa PZPN odbędą się 30 października.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy