Reklama

Reklama

Cupiał odchodzi z Wisły?!

Bogusław Cupiał zamierza zrezygnować z finansowania piłkarskiej drużyny Wisły Kraków - poinformowało radio RMF FM.

Informacji tych nie chciał potwierdzić prezes Wisła Kraków S.S.A Janusz Basałaj, który zapowiedział jedynie, że wszystko wyjaśni się w poniedziałek.

Według Wojtka Słonia z RMF FM, który jako pierwszy dotarł do informacji o rezygnacji Cupiała z finansowania Wisły, zamieszanie to może być kolejnym etapem "wojny" z trenerem Henrykiem Kasperczakiem.

- Może to być elementy gry, której kartą przetargową jest zwolnienie Henryka Kasperczaka. Jednak biorąc pod uwagę wiarygodność źródeł moich informacji, wydaje się, że jest to sprawa więcej niż tylko prawdopodobna - powiedział INTERIA.PL Wojtek Słoń, któremu udało się dodzwonić do byłego trenera krakowian.

Reklama

- Nic o tym nie wiem i nie będę komentował. Przebywał poza Polską i nic nie będę komentował - powiedział Kasperczak.

Bogusław Cupiał rozpoczął finansowanie piłkarskiej sekcji Wisły w 1997 roku. Przez ten czas "Biała Gwiazda" zdobyła cztery tytuły mistrza Polski, ale ani razu nie udało się jej awansować do Ligi Mistrzów, co było największym marzeniem właściciela.

Kibice Wisły Kraków po przeczytaniu informacji w portalu INTERIA.PL, postanowili zorganizować manifestację. Jak informuje serwis wislakrakow.com odbędzie się ona w poniedziałek, o godzinie 10, na boisku kortowym obok siedziby klubu, przy ul. Reymonta.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL