Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo skradł show Lewandowskiemu?

Cristiano Ronaldo dostał specjalną nagrodę na gali FIFA The Best. - To dla mnie wielki przywilej - nie ukrywał po wręczeniu wyróżnienia Portugalczyk. Czy nagroda dla Ronaldo w praktyce nie przyćmiła nieco wręczenia trofeum dla najlepszego piłkarza, jakim został Robert Lewandowski?

Cristiano Ronaldo niespodziewanie "skradł show" innym nagrodzonym na gali FIFA The Best. Choć to Robert Lewandowski został wybrany najlepszym piłkarzem 2021 roku, Portugalczyk pojawił się osobiście na gali, by odebrać nagrodę specjalną. 

- Wygranie nagrody FIFA Special Best Award to dla mnie niesamowity honor i wielki przywilej - podkreślił Portugalczyk po wydarzeniu, w swoim wpisie na Instagramie. - Fakt, że tak istotna instytucja doceniła mnie jako topowego strzelca w historii rozgrywek FIFA jest dla mnie ukoronowaniem indywidualnych osiągnięć w historii reprezentowania mojego ukochanego kraju - napisał Ronaldo. 

Reklama

Niektórzy kibice utyskują w mediach społecznościowych, że 37-letni Portugalczyk stał się niespodziewanie centralną postacią ceremonii, jako nagrodzony w ostatniej kolejności. 

Czytaj także: Jak głosowali Leo Messi i Ronaldo?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL