Reklama

Reklama

Crespo zostaje w Milanie

Agent Hernana Crespo powiedział w środę, że piłkarz w przyszłym sezonie pozostanie na wypożyczeniu w AC Milan.

- Oba kluby doszły do porozumienia - stwierdził Fernando Hidalgo, po wyjściu ze spotkania, w którym uczestniczyli Adriano Galliani, wiceprezes Milanu, i Peter Kenyon, dyrektor wykonawczy Chelsea. Argentyńczyk jest zawodnikiem "The Blues".

- Rozmawialiśmy o wypożyczeniu Hernana na następny sezon. Tym razem Milan będzie płacił gażę piłkarzowi, który zgodził się na obniżkę pensji - dodał Hidalgo.

Crespo piłkarzem Chelsea został w połowie 2003 roku, kiedy przyszedł z Interu Mediolan, jednak po słabym sezonie został wypożyczony do Milanu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy