Reklama

Reklama

Copa Sudamericana - remis w pierwszym meczu finału

Atletico Nacional Medellin zremisowało z River Plate Buenos Aires 1-1 w pierwszym meczu finału piłkarskich rozgrywek Copa Sudamericana (Puchar Ameryki Południowej). Rewanż za tydzień w Argentynie.

W środowym spotkaniu Kolumbijczycy objęli prowadzenie po bramce Orlando Berrio w 35. minucie. Wyrównał w 65. minucie mający chorwackie korzenie Leonardo Pisculichi (jego rodzina kiedyś nazywała się Piskulic).

Copa Sudamericana jest drugim pod względem prestiżu klubowym trofeum piłkarskim w Ameryce Południowej. Wyżej ceniony jest tylko Copa Libertadores.

Wynik pierwszego meczu finału:

Atletico Nacional Medellin - River Plate Buenos Aires 1-1 (1-0)

Bramki: dla Atletico - Orlando Berrio (35); dla River Plate - Leonardo Pisculichi (65).

Sędziował: Ricardo Marques (Brazylia). Widzów: 44 tys.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy