Reklama

Reklama

Copa America. Neymar: Brazylia wygra ten turniej beze mnie

​Neymar uważa, że nawet bez niego w składzie Brazylię stać na zwycięstwo w Copa America. Gwiazdor "Canarinhos" został dyscyplinarnie wykluczony z turnieju.

Copa America. Wyniki, tabele, statystyki - kliknij tutaj!

Neymar został ukarany zawieszeniem na cztery mecze reprezentacji Brazylii za próbę zaatakowania głową reprezentanta Kolumbii Jeisona Murillo w przegranym przez "Canarinhos" 0-1 spotkaniu fazy grupowej Copa America. Następnie, już w tunelu prowadzącym do szatni, 23-letni zawodnik obrażał sędziego głównego Enrique Ossesa. 

Gwiazdor brazylijskiej kadry i FC Barcelona nie ma jednak wątpliwości, że nawet bez niego w składzie, jego koledzy zdołają wygrać turniej.

Reklama

"Brazylia ma w sobie mnóstwo życia, nawet kiedy w składzie nie ma Neymara. Moi koledzy pokazali, że potrafią wygrywać beze mnie. Stać ich nawet na zwycięstwo w Copa America" - powiedział gwiazdor w rozmowie z Jornal Nacional.

"Mamy mnóstwo świetnych zawodników. Jestem całkowicie spokojny o naszych piłkarzy i całą drużynę narodową. Brazylia to wiele świetnych nazwisk, które na pewno nie zawiodą kibiców" - dodał Neymar.

Piłkarz występujący na co dzień w Barcelonie opuścił już zgrupowanie reprezentacji. Reprezentacja Brazylii w ćwierćfinale Copa America zmierzy się w sobotę z Paragwajem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL