Reklama

Reklama

Conceicao w Interze, Frey w Parmie

Sergio Conceicao będzie od przyszłego sezonu będzie występował w Interze Mediolan. 26-letni pomocnik reprezentacji Portugalii bronił przez dwa lata barw Lazio (tytuł mistrzowski, Coppa Italia, Superpuchar Włoch oraz Puchar Zdobywców Pucharów), a w ostatnim sezonie grał w Parmie.

Negocjacje zakończyły się pozytywnie (mimo sprzeciwu trenera Parmy Renzo Ulivieriego) dla Interu, który od pewnego czasu poszukiwał zawodnika na prawą stronę II linii. Ceny oficjalnie nie podano, ale nieoficjalnie mówi się o 40 miliardach lirów (17 milionów dolarów). Dla portugalskiego pomocnika gotowy jest już czteroletni kontrakt, dzięki któremu zarobi on siedem miliardów za sezon.

Reklama

Tymczasem Sebastien Frey porozumiał się z Parmą, która sprzedała właśnie swojego dotychczasowego golkipera Luigi Buffona do Juve. Młody francuski bramkarz ma zarobić za pięć lat gry w Parmie 3,5 miliarda lirów (1,5 miliona dolarów) za sezon.

Inter chciałby na miejsce Freya pozyskać Francesco Toldo, ale problemem może być suma żądana za niego przez Fiorentinę. Jeśli klub z Florencji nie zrezygnuje z tak wysokich żądań, to transfer nie dojdzie do skutku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama