Reklama

Reklama

Co dalej z Sebastianem Szymańskim? Agent piłkarza rozwiał wątpliwości

Sebastian Szymański jest jednym z filarów Dynama Moskwa i nie może narzekać na brak transferowych ofert. W mediach głośno było o zakusach ze strony jednego z klubów Premier League. Mariusz Piekarski, agent piłkarza zapewnia jednak, że Polak pozostanie w klubie przynajmniej do końca sezonu.

Sebastian Szymański ma za sobą znakomite miesiące. To on jest motorem napędowym w drużynie Dynama Moskwa. Jego postawa została odpowiednio doceniona, gdy trafił do jedenastki zeszłego sezonu ligi rosyjskiej.

Sebastian Szymański imponuje swoją postawą na rosyjskich boiskach

W tej kampanii Polakowi idzie równie dobrze. Zagrał w 16 spotkaniach. Zdobył w nich 6 goli i zanotował 5 asyst. Nic więc dziwnego, że jego poczynania śledzą działacze klubów z całej Europy.

W grudniu głośno zrobiło się o zakusach jednej z ekip z angielskich ekip. Wyspiarze mieli oferować za 22-latka 20 mln euro, ale Dynamo Moskwa odrzuciło propozycję.

Hitowy transfer Szymańskiego? Agent zabrał głos

Reklama

Jaka przyszłość czeka Szymańskiego? Wątpliwości w tej sprawie rozwiał Mariusz Piekarski. Agent zawodnika wypowiedział się dla serwisu "meczyki.pl".

- Zmiana sama w sobie nic nie daje. Sebastian dobrze czuje się w Dynamie, zespół jest na drugim miejscu w tabeli, do Zenita traci tylko dwa punkty, ma szanse na coś dużego. Poza tym, to stabilny klub z dużym budżetem, mocnym sponsorem i dobrym trenerem. Dlatego dopiero od lata będziemy się zastanawiać nad przyszłością - przyznał Piekarski.

CZYTAJ TAKŻE: FILAR KADRY NIE ZAGRA Z ROSJĄ? JAN TOMASZEWSKI WYPALIŁ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy