Reklama

Reklama

Ciężka kontuzja Olszara

Testowany przez Piast Gliwce Sebastian Olszar w meczu Pucharu Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław (3:1) pojawił się na boisku po przerwie, szybko zdobył dwa gole, wypracował rzut karny i doznał poważnej kontuzji.

Do nieszczęścia doszło w 72. minucie meczu po starciu z Krzysztofem Wołczkiem. Olszar został zniesiony z boiska, a wstępna diagnoza mówiła o zerwaniu mięśnia. Po meczu zawodnik ze łzami w oczach udzielał wywiadów, czeka go dłuższa przerwa w treningach. Olszar udział przed kilu laty za wielki talent, Jego kariera nie potoczyła się jednak zgodnie z oczekiwaniami. Ostatnio był bez pracy i miał szansę odbudować formę w Piaście.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy