Chelsea zagra w lipcu z Sevillą na Stadionie Narodowym

To już potwierdzone. 28 lipca na PGE Narodowym spotkają się dwie znane i utytułowane drużyny - Chelsea i Sevilla. Mecz zostanie rozegrany w ramach turnieju International Champions Cup.

To już kolejna edycja tego cyklu, tym razem jeszcze większa niż dotychczas. Mecze International Champions Cup są rozgrywane w ramach przygotowań do nowego sezonu, najczęściej w Stanach Zjednoczonych, ale nie tylko. Biorą w nich udział największe drużyny. W lipcu i sierpniu jest zaplanowanych w sumie 28 spotkań na trzech kontynentach, w tym jedno, które polskich kibiców powinno szczególnie zainteresować.

Reklama

28 lipca na Stadionie Narodowym pojawi się drużyna Chelsea, po raz pierwszy w Polsce od... 82 lat. Dla kibiców "The Blues" to nie lada gratka, bo jedyna dotychczas wizyta londyńskiego klubu w naszym kraju zakończyła się w 1936 roku porażką z Wisłą Kraków (0-1). Dla odmiany, Hiszpanie z Sevilli dobrze znają stadion w Warszawie, bo przed trzema laty zdobywali tam Ligę Europy. Wtedy w barwach Sevilli grał jeszcze Grzegorz Krychowiak.

Reklama

Reklama

Reklama