Reklama

Reklama

Chelsea wygrała bitwę o Essiena?

Michael Essien jest coraz bliżej przejścia z Olympique Lyon do Chelsea Londyn - poinformował prezydent francuskiego klubu Jean-Michel Aulas.

Michael Essien jest coraz bliżej przejścia z Olympique Lyon do Chelsea Londyn - poinformował prezydent francuskiego klubu Jean-Michel Aulas.

- Rozważaliśmy szczegółowo obecną sytuację Michaela i zdecydowaliśmy, że lepiej będzie dla wszystkich jeśli pozwolimy mu odejść z naszego klubu - stwierdził Aulas w wywiadzie dla francuskiej stacji telewizyjnej.

- Chcielibyśmy, żeby Essien nadal bronił barw naszego klubu, ale nie jesteśmy w stanie go zatrzymać - dodał prezydent OL.

Chelsea zabiega o pozyskanie 22-letniego piłkarza od dłuższego czasu, ale na przeszkodzie w finalizacji transferu stawały żądania finansowe francuskiego klubu. Aulas żąda za Essiena 45 milionów euro.

Reklama

- Chelsea przedstawiła bardzo ciekawą propozycję, ale pozostało do omówienia kilka szczegółów dotyczących transferu - powiedział prezydent OL.

Szansa na to, że Essien wkrótce zasili szeregi mistrza Anglii pojawiła się, kiedy reprezentant Ghany odrzucił propozycję rozpoczęcia negocjacji w sprawie nowego kontraktu z OL oraz odmówił gry w zespole mistrza Francji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL