Reklama

Reklama

Championship. Leonid Słucki zwolniony z Hull City

To musiało się tak skończyć. Fatalna postawa Hull City w obecnym sezonie Championship oznaczała koniec pracy dla menedżera Leonida Słuckiego. Były selekcjoner reprezentacji Rosji rozstał się z klubem za porozumieniem stron.

Championship - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Reklama

Słucki został zatrudniony przez Hull City na początku czerwca. Cel był jasny - powrót do Premier League. Niestety zespół pod jego wodzą grał beznadziejnie i po 20 kolejkach Championship plasuje się na 20. miejscu w tabeli. Do prowadzącego w tabeli Wolverhampton Kamil Grosicki i spółka tracą już 25 punktów. Po remisie z Sheffield Wednesday włodarze klubu podjęli decyzję o rozstaniu z menedżerem.

- Leonid pracował z całych sił i zachowywał się jak profesjonalista.

Współpraca z nim była przyjemnością. Niestety wyniki się nie poprawiły i musieliśmy się rozstać - powiedział wiceprezes Hull Ehab Allam.

Oprócz Słuckiego z klubem pożegnał się odpowiadający za strategię Oleg Jarowiński.

- Bardzo chciałbym podziękować wszystkim w klubie. Dziękuję piłkarzom, współpracownikom i właścicielom, ale przede wszystkim kibicom. To było wielkie wyzwanie. Ten klub na zawsze pozostanie w moim sercu - wyznał Słucki.

Choć Grosicki jest drugim najlepszym strzelcem w zespole, to w trzech ostatnich meczach wchodził na bosko z ławki rezerwowych. W 18 meczach Polak strzelił 5 goli.

Kub nie poinformował kto zostanie następcą Słuckiego.

PO

Dowiedz się więcej na temat: Leonid Słucki | hull city

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje