Cenne punkty Radomiaka

Walczący o utrzymanie w 2. lidze Radomiak odniósł w niedzielę cenne zwycięstwo. W meczu 29. kolejki Radomiak pokonał przed własną publicznością MKS Mława 3:1 (1:1).

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 19. minucie Abel Salami. Radość trwała jednak tylko sześć minut. Do wyrównania doprowadził Maciej Rogalski. Mimo kilku dogodnych okazji, zwłaszcza dla Radomiaka, w pierwszej połowie więcej bramek już nie padło.

Przerwa lepiej podziałała na gospodarzy, którzy w drugiej części spotkania dominowali na boisku. Ich przewaga została udokumentowana dwoma golami. Najpierw Maciej Terlecki, a później Daniel Barzyński wpisali się na listę strzelców.

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała wygrali przed własną publicznością z Górnikiem Polkowice 2:1. Bohaterem meczu był strzelec obu bramek dla gospodarzy Artur Prokop.