Reklama

Reklama

Celtic kusi polskie talenty!

Celtic Glasgow wziął na celownik dwóch polskich młodych piłkarzy: Radosława Majewskiego, występującego w stołecznej Polonii, i grającego w Zagłębiu Lubin Szymona Pawłowskiego. Szkoci zaprosili obu graczy na testy, ale ich kluby nie wyraziły na to zgody.

Majewskim i Pawłowskim od dłuższego czasu interesują się kluby z Wysp Brytyjskich. Wcześniej mówiło się o transferze obu piłkarzy do angielskiego West Bromwich Albion, ale ostatecznie młodzi gracze pozostali w kraju.

Celtic, którego gwiazdą jest polski bramkarz Artur Boruc, zaprosił Majewskiego i Pawłowskiego na testy do Szkocji, jednak zawodnicy nie dostali pozwolenia na wyjazd od działaczy swoich klubów.

Sytuacja może jednak ulec zmianie, gdyż klub z Glasgow jest w stanie słono zapłacić za Polaków. Majewski ma kosztować dwa miliony euro, zaś Pawłowski ma być niewiele tańszy.

Reklama

Celtic ostatnio nie szaleje na rynku transferowym, a proponowane kwoty za tak młodych piłkarzy, liczone w milionach euro, także nie należą do codzienności.

Większe szanse na angaż w Celticu ma Radosław Majewski, do którego prawa transferowe posiada Zbigniew Drzymała i dzięki sprzedaniu młodego pomocnika biznesmen będzie mógł odzyskać część środków zainwestowanych w futbol.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL